Zmieniliśmy się! Z przyjemnością informujemy, że właśnie wystartowaliśmy z nową stroną internetową! Nowa odsłona grabonog.pl to nie tylko nowoczesna szata graficzna, ale przede wszystkim poprawa funkcjonalności całego serwisu.

Mimo nowego designu staraliśmy się zachować wszystko to, do czego przyzwyczailiście się odwiedzając nasz portal „w poprzednim wcieleniu”. Co czeka odwiedzających...

Dawne AKTUALNOŚCI to na nowym portalu WYDARZENIA, gdzie znajdziecie wszelkie informacje związane z życiem społeczności szkolnej zilustrowane bogatą dokumentacją fotograficzną.

ZAPROSZENIA od dziś noszą nazwę ZAPOWIEDZI. Znajdą się tutaj wszelkie informacje związane z tym, co czeka nas w najbliższych miesiącach: wydarzenia kulturalne, terminy egzaminów, imprezy szkolne i integracyjne dla obecnych i byłych pracowników szkoły.

W zakładce EGZAMINY znajdziecie informacje związane z egzaminem maturalnym, egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe oraz egzaminami poprawkowymi.

W rozbudowanej zakładce HISTORIA poświęciliśmy sporo miejsca przeszłości. Znalazły się w niej kompleksowo opracowane (przez nas i tylko u nas!) dzieje wsi Grabonóg, Zespołu Szkół Rolniczych oraz Muzeum bł. Edmunda Bojanowskiego.

Zakładka PARK poświęcona jest przepięknemu otoczeniu, w którym usytuowane są budynki ZSR Grabonóg. Odwiedzając ten odnośnik znajdziecie informacje na temat historii parku, ukształtowania terenu, rewitalizacji oraz roślin, które w nim rosną.

Moduł GALERIE prezentuje dawny i obecny wygląd ZSR Grabonóg. Znajdą się tu także zdjęcia pochodzące z archiwum szkoły oraz te, które udostępnili nam nasi absolwenci.

Absolutną nowością jest WIRTUALNY SPACER dzięki, któremu możecie zwiedzić szkołę i park bez wychodzenia z domu!

Zapraszamy do odwiedzania naszego portalu, który jest obecnie najnowocześniejszym w regionie!!! 

 


 

Poniżej możecie zobaczyć, jak zmieniał się nasz portal: